GG Czat

Forum poświęcone numerowi GG: 39442397

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-02-24 21:16:29

 Paulla302

Moderator

Skąd: Śląskie
Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 12
Punktów :   

Czy pies myśli?

Zanim zacznę nowy wątek to najpierw odpowiem na pytanie Subrosy. A więc odpowiadam Ci,że odpowiedź dostaniesz w kolejnym wątku o mentalności stadnej. I tak - interesuję się trochę końmi.
        Czy pies myśli? Dobre pytanie. Odpowiedź jest prosta i krótka:pies w pewnym sensie myśli. Ma to prostą konstrukcję jeżeli chodzi o teorię,ale praktyka jest nieco bardziej skomplikowana.
        Jeżeli nauczymy psa różnych komend,sztuczek itp. to pies się nauczy,że ma je wykonać na odpowiedni znak. Zwierzak wtedy nie myśli tylko reaguje. Jeśli pies przez 2 lata żyje w domu,w którym psychika pupila nie jest zrównoważona to jest przyzwyczajony,że to on jest panem domu i że to on rządzi. Gdy zaczniemy wprowadzać zmiany aby go zrównoważyć pies zacznie się zastanawiać czego od niego oczekujemy. Pomyśli wtedy: ,,Czego ty ode mnie chcesz?!''. Pies czeka na wskazówki od ludzi myśląc: ,,Co ja mam zrobić?''. Jeżeli mu nie pomożemy mu zostać zrównoważonym zacznie wszystko robić po swojemu,zacznie gryźć,pojawi się agresja i terytorializm.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishbanditcrew.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.nastolatka.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl